Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Adapt BB 'Multi-Color'

02 październik 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Adapt BB 'Multi-Color'

Już za kilka dni w sprzedaży zobaczymy kolejny wariant kolorystyczny modelu Nike Adapt BB. Tym razem pierwsze, samowiążące się buty do koszykówki zobaczymy w wersji 'Multi-Color'. Amerykańska marka ma dla nas serię oficjalnych zdjęć oraz konkretną datę premiery tych butów.

Wierzchnia część cholewki, która wykonana jest z Flyknitu, została spleciona z różnokolorowych nitek, co daje bardzo fajny efekt. Na zapiętku znajdziemy grafikę w kratę, która kojarzy nam się z filmami science fiction z lat 80. Na butach jest też kolorowy Swoosh, dwa znaki ostrzegawcze, o wysokim napięciu i promieniowaniu radioaktywnym, a całość stoi na białej podeszwie środkowej. Jeszcze niżej jest transparentny outsole z kolorowymi detalami.

Nike Adapt BB w kolorystyce 'Multi-Color' trafią do sprzedaży już 4 października. Buty powinny pojawić się na stronie producenta i/lub w aplikacji SNEAKRS. Mamy nadzieję, że kilka par będzie można też kupić w warszawskim KICKS Store, który miał już w swojej ofercie Adapty między innymi w kolorystyce 'Air Mag'. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, jak podoba Wam się wariant 'Multi-Color'.


Nike Adapt BB
kolor: Multi-Color
styl: AO2582-900
cena: $350