Proponowany post

Ostatni Trailer 'IT: Chapter 2'

Premiera 6 września.

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Fear of God 1 W Kolorystyce 'Black'

06 grudzień 2018
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Fear of God 1 W Kolorystyce 'Black'

Wielkimi krokami zbliża się nam premiera kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a Jerry Lorenzo reprezentującym markę Fear of God. Część z Was doskonale wie, co znajdziemy w pokaźnej kolekcji obejmującej obuwie oraz odzież.

Dziś w pełnej okazałości, na oficjalnych zdjęciach zobaczyć możecie jeden z dwóch modeli butów, a mianowicie Nike Air Fear of God 1 w ciemnej kolorystyce 'Black'. Zacznijmy jednak od początku. Wysoki upper wykonany jest przy użyciu miksu płótna i świetnej jakości skóry. Na boku mamy rozbudowaną, inspirowaną modelem Air Huarache Light klatkę z tłoczonym logo marki w przedniej części, przez którą przechodzą naprawdę grube sznurówki mające na celu maksymalnie dopasować całość do anatomii naszej stopy. Elementem ułatwiającym zakładanie ich na stopę jest zamek błyskawiczny na tyle. Całość osadzona jest na masywnej, gładkiej podeszwie wewnętrznej w beżowym kolorze. Na zastosowano bardzo podobny co w modelu Air Max 180 system amortyzacji pod piętą. Tuż obok niego znajdziemy kilka wypukłych symboli, a na tyle napis 'Fear of God'. 

Buty do sprzedaży trafić mają 15 grudnia. Co do dostępności, to pojawić się mają one zarówno na stronie FOG oraz Nike. Retail wynosić ma 395$.


Nike
FOG