Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Force 1 Low 'Day of the Dead'

17 wrzesień 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Force 1 Low 'Day of the Dead'

Pozostajemy w temacie ponadczasowego klasyka, którym niewątpliwie jest kultowy, debiutujący na rynku w 1982 roku model Air Force 1. Część z Was doskonale wie, że sylwetka ta od momentu swojej premiery doczekała się pokaźnej liczby wersji, które szacuje się na ponad 2500! Zdaje się, że jest to jeden ze sneakersowych rekordów, a niewiele butów nawet innych marek może pochwalić się taką ilością wydań. Oczywiście, Nike w żadnym wypadku nie planuje zaprzestania ich produkcji, a my średnio kilkanaście razy w miesiącu tytułujemy nagłówki ich pochodzącą od latającej twierdzy prezydenta Stanów Zjednoczonych nazwą. 

Na przestrzeni tych wielu lat światło dzienne ujrzała masa specjalnych wydań nawiązujących swoim wyglądem do wszystkiego, co tylko wyobrazili sobie designerzy z Oregonu. Najnowszą, wielokrotnie pojawiającą się już w portfolio Nike inspiracją jest Meksykańskie Święto Zmarłych - 'Día de los Muertos'. Jak już wiecie, bazą stał się klasyczny AF-1, któremu w tym przypadku pozostało nieco z uwielbianej przez nas klasyki. Buty bowiem zdominowane zostały przez najlepszy możliwy w przypadku AF-1 materiał, jakim jest biała skóra licowa, ale w nietypowym wykończeniu. Niemal całą jej powierzchnię pokrywa subtelny wzór w czaszki, który w znacznie większej skali znajdziecie na wkładkach wewnątrz. Prócz tego, nadchodzące Nike Air Force 1 Low 'Day of the Dead' charakteryzują się kolorowymi obwolutami przy niemal każdej krawędzi cięcia i łączenia materiału. Tył oraz wnętrze zabarwiono na czarno, a całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy z ciemny przeszyciem.

Buty do sprzedaży powinny trafić w okolicach święta które przypada na przełom października i listopada, szukajcie ich w WS2.


Nike