Proponowany post

Oficjalne zdjęcia Nike Air Force 1 Low “Spades”

26 luty 2021
Oficjalne zdjęcia Nike Air Force 1 Low “Spades”

Nike Air Force 1 Low, to naszym zdaniem nieodłączny element szafy każdego sneakerheada. Jego prosta, ponadczasowa sylwetka sprawia, że każdy fan sportowego obuwia, czy to amator, czy zagorzały ich zwolennik bacznie śledzący rynek powinien mieć je w swojej kolekcji, a okazji ku temu jest naprawdę wiele. Desigenrzy z Oregonu dosłownie co chwila serwują nam coraz to nowsze ich wersje, kolorystyki czy kolaboracyjne projekty powstałe na ich podstawie.

Najnowszą propozycją są tytułowe Nike Air Force 1 Low “Spades” nawiązujące do karcianej pary, Króla i Królowej pik. Wydanie to wyróżnia czarna, wykonana z mięsistej, jakościowej skóry cholewka pokryta wzorem, który można znaleźć na odwrocie kart do gry. Litery „K” i „Q” złotą nicią wyhaftowano na piętach, podkreślając figurę króla i królowej. Inne szczegóły obejmują złoty symbol pik na metkach na języku idealnie komponujący się z metalicznymi Swoosh'em, panelami na pięcie czy metalowym lacelockiem. Całość dopełnia biała podeszwa środkowa z krwisto czerwonymi wstawkami pasującymi do wyściółki. 

Buty w takich punktach sprzedaży jak Warsaw Sneaker Store zadebiutują w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Niestety, na ten moment cena tego limitowanego wydania nie jest nam znana.

Nike Air Force 1 Low „Spades”
Kod: DJ5184-001
Data premiery: 2021
Cena: TBA