Oficjalne Zdjęcia Nike Air Force 1 x PlayStation

13 czerwiec 2018
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Force 1 x PlayStation

Musimy przyznać, że w tym roku Nike leci naprawdę grubo, a nasze portfele choćby chciały sprostać wszystkim świetnym releasom tego roku dosłownie nie są w stanie tego zrobić. O tym, że sportowa marka Nike po raz kolejny łączy siły z innym gigantem, PlayStation mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie. W końcu jednak brand z Oregonu postanowił pochwalić się oficjalnymi zdjęciami drugiej wersji AF1.

Buty, choć z pozoru proste naprawdę zrobiły na nas ogromne wrażenie. Upper zestawiony z dwóch rodzajów skóry, matowej na froncie oraz lakierowanej na tyle od razu kojarzy się nam z konsolą PlatStation 4. Do tego dochodzą wypukłe, mieniące się detale w kolorze niebieskim z wtopionymi symbolami z padów. Istny majstersztyk. Na tyle oczywiście haftowane białą nicią logo Ps oraz wyżej wspomniane znaki z kontrolera, które pojawiają się również na spodzie półprzeźroczystej podeszwy będącej zwieńczeniem białego midsole'a. Mimo tego, że nowa wersja jest naprawdę świetna, to chyba bliżej nam do wariantu 'OG' sprzed 12 lat, a Tobie, która wersja podoba się bardziej?

Niestety premiera butów odbyć ma się 13 czerwca, ale z tego, co widzieliśmy, sprzedaż odbyła się przez 'Early Access' za pośrednictwem Nike SNEAKRS App. Mamy nadzieje, że za chwilę pojawią się one na niej ponownie, a kto wie, może znajdziemy je i w stołecznym CL20.


Nike