Proponowany post

Nike Air Foamposite Pro 'Sequoia' - Zapowiedź

Pierwsze zdjęcia i data premiery.

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 1 'Atmos Elephant'

27 luty 2017
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 1 'Atmos Elephant'

Nie ukrywamy, że jest to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Mówimy tutaj o ponownym pojawieniu się w sprzedaży jednej z najbardziej kultowych kolorystyk modelu Air Max 1, a mianowicie będących wspólnym dziełem ekipy japońskiego butiku atmos i marki Nike 'Słoniach'.

Zaczynając od początku kolorystyka ta trafi do sprzedaży tak naprawdę dzięki Wam. Osobom, które w ubiegłym roku podczas akcji 'Vote Back', o której więcej dowiecie się tutaj głosowały właśnie na ten model. Musimy przyznać, że buty prezentują naprawdę świetnie, a projektanci Nike bardzo postarali się, by całość jak najbardziej przypominała wydanie z 2007 roku. Spodziewajcie się czarnego zamszu, 'Elefant Printu', białej skóry, czy oczywiście połyskującego, turkusowego Swoosha zdobiącego panel boczny. Wszystko wskazuje również, że i kształt nie będzie najgorszy.

Z niecierpliwością czekamy, aż trafią w nasze ręce. Buty do oficjalnej sprzedaży trafią już 18 marca. Jeżeli chodzi o dostępność liczymy, że buty pojawią się w takich punktach jak WS2 czy Worldbox.

Nike

Tagi: -