Proponowany post

Wspólny Projekt KAPITAL x BYBORRE Zadebiutuje Już Wkrótce

Nowoczesna reprodukcja tradycyjnego rzemiosła w wykonaniu specjalistów z Japonii oraz Królestwa Niderlandów.

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 1 'Limeade'

07 wrzesień 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 1 'Limeade'

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Nike szykuje się do ponownego wypuszczenia na rynek re-edycji bardzo pożądanych Nike Air Max 1 'Lemonade', które 14 lat temu zasiliły obszerny 'Powerwall' Pack. Więcej na temat tego projektu dowiecie się między innymi tutaj. Wiemy, że wielu fanów AM1 bardzo ucieszył ten fakt, bowiem 'oryginalne' wydanie tych jedynek aktualnie kosztuje majątek, a i każdy, kto jest w ich posiadaniu, niechętnie chce się ich pozbyć, przez co zdobycie ich graniczy z cudem. Jak się okazało oprócz 'Lemonade' w sprzedaży zobaczyć mamy też inną kolorystykę jedynek, której zielone barwy zaczerpnięto z również wchodzących w skład pamiętnego 'Powerwall' Packu Air Max 97. Co więcej, Nike Air Max 1 'Limeade' zadebiutować mają już 19 września i dziś przyszła pora, aby przyjrzeć się im nieco bliżej.

Sportowa marka Nike pochwaliła się oficjalnymi zdjęciami tego wydania, przez co mamy nadzieję, że rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości z nimi związane. Buty wykonano przy użyciu skóry oraz nylonu, który w różnej formie porywa toebox czy język i jeżeli chodzi o materiał, to buty na pewno przypadną do gustu wszystkim zagorzałym fanom jedynek. Kolorystycznie, buty zdominowane są przez zieleń o odcieniu 'Pine Green' oraz pop-artowy print 'air' na panelach bocznych czy tyle. Sznurówki podkreślono cytrynowym kolorem, a owoc ten znajdziecie na metce wszytej w język czy wkładkach. Wszystko postawiono na szczycie klasycznej, jasnej podeszwy z czarnym spodem. 

Buty w sprzedaży zobaczymy już 19 września. Jest też spora szansa, że dostaniemy je w WS2. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 140$.
Nike