Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 90 OG 'Infrared'

16 październik 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 90 OG 'Infrared'

Nie dalej jak dwa dni temu poznaliśmy oficjalną datę premiery chyba najważniejszej i najbardziej szanowanej przez sneakerheadów kolorystyki jubileuszowych dziewięćdziesiątek, a mianowicie Air Max 90 OG 'Infrared', o czym dowiecie się tutaj. Chwilę później w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzących butów, którymi jako pierwsza pochwaliła się ekipa japońskiego butiku atmos, czego dowiedzieliście się z naszego Instagrama. Dziś wracamy do Was z tematem, bo amerykańska marka z Oregonu w końcu, oficjalnie pokazała swoje długowyczekiwane dzieło. 

Jak przystało na tegoroczne wydanie, buty zachowały poprawiony, naprawdę świetny kształt, który niewątpliwie jest ich największym atutem i cieszymy się, że designerzy z Portland odrobili lekcje, przyłożyli się do swojej pracy i nie sknocili tego klasyka. Upper ma bardzo agresywny wygląd o kształcie klina, co na pewno zadowoli wszystkich zagorzałych purystów OG'sowych wydań sneakersów. Aby jeszcze bardziej upodobnić kolejne retro AM90 'Infrared' buty posiadają charakterystyczne przeszycie dzielące Swoosh, które po wydaniu z 1990 roku zupełnie nie wiedzieć czemu zniknęło z tego modelu. Sam upper skonstruowano przy użyciu materiałów 'z eopki', co za tym idzie, na cholewce znajdziemy syntetyczny zamsz w mysim kolorze, czarną skórę na mudguardzie oraz śnieżnobiałą, nylonową siateczkę. Wszystko to przełamano kontrastującymi, czerwonymi detalami o odzieniu 'Infrared' który, mamy wrażenie jest mocno zbliżony do tego, który widzieliśmy 30 lat temu. Nylonowy, napompowany język, mięsiste wnętrze, dołączony do zestawu brelok czy piękne opakowanie tylko podkreślają wyjątkowość tego wydania. My osobiście uważamy, że każdy, kto interesuje się oraz zbiera biegówki, w swojej kolekcji musi mieć chociaż jedną parę Nike Air Max 90 'Infrared', a patrząc na te, wszystkie poprzednie wersje chowają się w jej blasku.

Sprzedaż obuwia na rynku japońskim rusza już 22 października. Reszta świata na ich debiut poczekać musi do 9 listopada. My trzymamy kciuki, że tytułowe 'Infry' zobaczymy też w stołecznym butiku WS2.


Nike Air Max 90 OG “Infrared”
Kolor: White/Black-Cool Grey-Radiant Red
Kod: CT1685-100
Data: 9 listopada, 2020
Cena: $140

Nike