Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 90 Z Kolekcji N7

16 czerwiec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 90 Z Kolekcji N7

Od kilku ładnych sezonów amerykańska marka Nike wypuszcza specjalną kolekcję butów o oznaczeniu N7. Symbol ten jest inicjatywą wspierającą rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, a dochody z jej sprzedaży przeznaczone mają być na propagowanie sportu i aktywności właśnie w tej grupie etnicznej. Po naprawdę świetnych Nike Air Moc powstałych z udziałem marki Pendleton, o których wspominaliśmy już jakiś czas temu, przychodzi pora na coś zdecydowanie mniej spektakularnego. 

Jednym z elementów tegorocznej kolekcji będzie obchodzący w tym roku swoją okrągłą, 30. rocznicę powstania model Air Max 90, którego Wam nie musimy specjalnie przedstawiać. W porównaniu do wyżej wspomnianych 'ziemniaczków' nadchodzące dziewięćdziesiątki zaprojektowano naprawdę zachowawczo. Upper skonstruowano przy użyciu gładkiego, naturalnego zamszu połączonego z siateczką oraz sprasowanego materiału o imitującej pęknięcia fakturze pokrywającej całość bocznego panelu ciągnącego się od przodu do samego tyłu. Nie zabrakło też fragmentu drobnej, nylonowej siateczki na języku, który zdobi metka z logo całego przedsięwzięcia. Kolorystycznie postawiono na wpadające w oko połączenie beżu, metalicznej szarości z kontrastującymi, czerwonymi oraz seledynowymi dodatkami na wszystkich karbowanych elementach. Kropką nad i jest odważnie zaakcentowana, czarna góra.

Nowe Nike Air Max 90 N7 wraz z innymi butami w sprzedaży pojawią się tego lata. Czy zobaczymy je w stołecznym butiku WS2? Tego jeszcze nie wiemy.


Nike