Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 95 'Naija'

30 lipiec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 95 'Naija'

Nie dalej jak wczoraj sneakersowy świat obiegły oficjalne zdjęcia kolejnych 'reprezentacyjnych' Nike Air Preseto, o czym oczywiście wspominaliśmy Wam na naszych łamach, o czym przekonacie się tutaj. Jak się jednak okazuje, designerzy z Oregonu nie poprzestali jedynie na milenijnych preściakach, a dadzą nam jeszcze jeden model butów nawiązujący do nowych trykotów Nigerii.

Do kultowych Air Presto 'Naija' dołączają niemniej popularne, debiutujące na rynku pięć lat wcześniej Air Max 95, których chyba nikomu z Was nie musimy przedstawiać. Przy okazji tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, a chcą poznać historię ich powstania, odsyłamy tutaj. Wracając do 'Naija', tak jak i drużynowe stroje Nigerii oraz cholewka wcześniej wspomnianych preściaków, tak i w przypadku AM95, upper zdominowany jest przez kilka odcieni zieleni oraz geometryczny wzór przewijający się przez faliste, wykonane z różnego typu materiału panele na bokach. Całość przełamana jest kontrastującą czernią, którą wykończono front, cały wierzch łącznie z językiem i sznurówkami, wnętrze oraz podeszwę. Kolejnymi wyróżniającymi to wydanie elementami są między innymi obrandowane wkładki z napisem 'Nigeria Football Federation 1945' czy starannie wykończone szlufki, przez które przepleciono sznurówki i wykonany z tworzywa sztucznego spód podeszwy. 

Buty w sprzedaży zobaczymy już w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Po cichu liczymy, że zobaczymy je i w stołecznym WS2.


Nike Air Max 95 “Naija”
Kolor: Pine Green/Black-Sub Lime-White
Styl: CW2360-300

Nike