Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air More Uptempo 'Denim'

06 sierpień 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Air More Uptempo 'Denim'

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Nike Air More Uptempo 'Denim'. W związku z tym, że buty już w najbliższą sobotę pojawią się w sprzedaży, amerykańska marka opublikowała serię oficjalnych zdjęć tych butów. Dowiedzieliśmy się też, że będą one dostępne w rozmiarach dla całej rodziny. Niestety wersje dla najmłodszych różnią się trochę od tych w męskich rozmiarach. Nie mniej, to bardzo fajna opcja, że sneakerheadzi mogą w ten sposób wyróżnić swoje dzieciaki. 

Na cholewce męskiego wydania znajdziemy trzy odcienie jeansu...wersja dla dzieci ma inny materiał, ale te same kolory. Bazą jest odcień jasno-niebieski, na którym znajdziemy charakterystyczne, ogromne litery napisu "AIR" w kolorze ciemno-granatowy. Litery są dookoła zaznaczone na biało, co jeszcze bardziej je podkreśla. Najjaśniejszy odcień dżinsowego materiału widać na górnej części języka i na toe boxie. Trzeba przyznać, że ta kompozycja wyszła projektantom bardzo dobrze.  Na butach jest też kilka kontrastujących, pomarańczowych akcentów. Tym kolorem "pomalowane" są logotypy Nike. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej. Oczywiście w tej części nie brakuje poduszki Max Air. Na samym dole jest solidny, biały outsole. 

Nike Air More Uptempo w kolorystyce 'Denim' trafią na sklepowe półki 10 sierpnia. Mamy nadzieję, że poza stroną producenta buty będzie można kupić u któregoś z polskich retailerów, takich jak Warsaw Sneaker Store, albo KICKS Store. Dajcie nam znać, jak podoba Wam się ten koszykarski klasyk w nowym wydaniu. My musimy przyznać, że jesteśmy nim oczarowani. 


Nike Air More Uptempo 'Denim'
kolor: White/Obsidian-Total Orange
styl: CJ6125-100
cena: $160

nike