Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Air Presto 'Naija'

29 lipiec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Air Presto 'Naija'

Na początku tego roku Nike zaprezentowało przeprojektowane stroje piłkarskie dla reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej i Nigerii, składające się z uniformów, butów i odzieży. W od tamtego czasu w kilku premierach ( chociażby Zoom Freak 2 ) Nike przywołało motyw 'Naija', który zapożycza zielony wzór z nowych strojów nigeryjskiej drużyny piłkarskiej. Teraz jednak ten print przeniesiono na kultowe Air Presto.

Presto, jak to Presto wykonane są z doskonale Wam wszystkim znanego, elastycznego neoprenu, na który nałożona jest półprzeźroczysta, mleczna klatka z cienkimi, półokrągłymi sznurówkami, a całość stoi na standardowej dla nich podeszwie. Najwięcej dzieje się pod względem kolorystycznym i to właśnie z tego względu wszyscy się tutaj spotkaliśmy. Buty zdominowane zostały przez niemal wszechobecną zieleń w kilku odcieniach, która w całości nawiązuje do nigeryjskich trykotów. Żeby jednak nie było za nudno, całość przełamana jest czarnym midsolem z kawałkiem bieli w przedniej części podeszwy zewnętrznej. Kropką nad i jest napis 'Naija' wtopiony w stabilizator pięty. 

Niestety, na ten moment data ich premiery nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to jest spora szansa, że zobaczymy je w WS2, gdzie można było dostać Nike Air Presto 'Korea'. 


Nike