Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike KD 12 'Aunt Pearl'

12 grudzień 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike KD 12 'Aunt Pearl'

Motyw 'Aunt Pearl' zagościł już na dobre na butach Kevina Duranta. Nike Basketball pokazało serię oficjalnych zdjęć najnowszej odsłony. Jeśli chcecie zobaczyć kilka poprzednich modeli, kliknijcie tutaj. Razem z fotkami mamy dla Was dokładną datę premiery. Przypomnimy Wam tylko, że różowe buty KD są dedykowane jego zmarłej ciotce. Część dochodów ze sprzedaży przekazywane jest fundacji Kay Yaw, która pomaga kobietom w walce z nowotworami.

Buty serii 'Aunt pearl' charakteryzują się tym, że są różowe. Właśnie ten kolor w kilku odcieniach widzimy na cholewce. Uzupełnieniem są białe i srebrne dodatki. Na języku znajdziemy welur, którym wyściełane jest też wnętrze. Od wszystkich poprzednich KD 12, 'Aunt Pearl' różnią się też paskiem w kształcie skrzydła, który zapina się na rzep. Taki sam był obecny na Nike KD 7. Nowością jest też patch z logo "KD" umieszczony na pięcie. Bardzo ciekawie prezentują się wkładki. Róż pojawia się też na gumowej podeszwie zewnętrznej.

Premiera Nike KD 12 w kolorystyce 'Aunt Pearl' została zaplanowana na 27 grudnia. Bardzo możliwe, że buty znajdą się w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza. Będziemy też ich szukali na stronie producenta. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podoba Wam się to wydanie najnowszych Durantów.Nike KD 12 “Aunt Pearl”
kolor: Multi-Color/Multi-Color
styl: CT2740-900
cena: $150