Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Kobe 5 Protro 'Lakers'

25 luty 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Kobe 5 Protro 'Lakers'

Fani Kobe Bryanta nadal opłakują stratę swojego idola. Wczoraj w Staples Center odbyła się wzruszająca ceremonia upamiętniająca życie Kobe'go i jego córki Gianny. Głos zabrało kilka najbliższych Kobasowi osób, między innymi jego żona Vanessa, Michael Jordan czy Shaquille O'Neal
Firma Nike planuje powrót do sprzedaży produktów sygnowanych "Black Mamby". Marka podzieliła się serią oficjalnych zdjęć modelu Kobe 5 w kolorystyce 'Lakers'. W tych butach w ostatnim meczu gwiazd wystąpił Anthony Davis. Znamy też dokładną datę premiery. 

Cholewkę udekorowano w typowe barwy Los Angeles Lakers, ale dodano sporo koloru czarnego. Całość tworzy przyjemną kompozycję, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom drużyny z LA. Ta wersja Kobasów idealnie pasuje do strojów Statement, w jakich czasami grają "Jeziorowcy". Na szczególną uwagę zasługują wkładki, na których projektanci umieścili specjalną grafikę z napisem "LA" i panoramą "Miasta aniołów" na tle palm. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i błękitnym, transparentnym outsole'u.

Premiera Nike Kobe 5 Protro w kolorystyce 'Lakers' odbędzie się 26 marca. W tej chwili nie wiemy jeszcze, jak będzie z dostępnością, ale mamy nadzieję, że buty będzie można kupić na stronie producenta i takich retailerów, jak warszawski KICKS Store.Nike Kobe 5 Protro “Lakers”
styl: CD4991-500
cena: $180