Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Kyrie 5 'SpongeBob' i 'Patrick Star'

19 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Kyrie 5 'SpongeBob' i 'Patrick Star'

Kilka dni temu Kyrie Irving pokazał wszystkie buty, które wejdą w skład specjalnej kolekcji od Nike Basketball, inspirowanej postaciami z serialu animowanego "SpongeBob Kanciastoporty". Dziś mamy dla Was porcję oficjalnych zdjęć dwóch wariantów kolorystycznych Nike Kyrie 5. Jedne są przypisane do głównej postaci SpongeBoba, natomiast drugie do Patryka. Wiemy też, kiedy buty będą miały swoją premierę, ale o tym oczywiście w ostatnim akapicie. 

Obie kolorystyki zostały "pomalowane" tak, by jak najbardziej przypominać serialowe postaci. 'SpongeBob' to żółta cholewka, natomiast 'Patrick Star' jest w różowym odcieniu. Na obydwu umieszczony jest logotyp kanału Nickelodeon. Buty mają też lekko zmienione logo Kyrie Irvinga na języku oraz napis "Nike" na pięcie. Na szczególną uwagę zasługują wkładki, które ozdobiono podobiznami bohaterów, a po wewnętrznej stronie języka w prawych butach są ich imiona. Już we wcześniejszym wpisie nasza ocena tych butów była bardzo wysoka, ale teraz podobają nam się jeszcze bardziej. Zaryzykujemy stwierdzenie, że są to najfajniejsze kolorystyki modelu Kyrie 5

Premiera Nike Kyrie 5 'SpongeBob' i 'Patrick Star' została zaplanowana na 10 sierpnia. Obstawiamy, że pozostałe buty z tej kolekcji pojawią się w sprzedaży w tym samym terminie. O tym, czy buty będzie można kupić w polskich sklepach damy Wam jeszcze znać. Zaglądajcie na naszą stronę regularnie. 


SpongeBob SquarePants x Nike Kyrie 5 “SpongeBob”
kolor: Opti Yellow/Opti Yellow
styl: CJ6951-700
cena: $130


SpongeBob SquarePants x Nike Kyrie 5 “Patrick Star”
kolor: Lotus Pink/University Red
styl: CJ6951-600
cena: $130