Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 16 Low 'SuperBron'

13 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 16 Low 'SuperBron'

Odnosimy wrażenie, że motyw 'SuperBron' przylgnął do Lebronów szesnastek już na dobre. Wcale nie mamy o to pretensji, bo bardzo się on nam podoba. Do tej pory pojawiło się już kilka wersji najnowszych butów Lebrona, które korzystają z elementów i kombinacji kolorystycznych Zoom Lebron 3. Projektanci postanowili pójść o krok dalej i stworzyli 'SuperBron', ale na modelu Lebron 16 low. Poniżej możemy zobaczyć oficjalne zdjęcia efektów ich pracy. 

W tej wersji krótkich Nike Lebron 16 próżno jest szukać elementów zapożyczonych z Zoom Lebron 3. Buty mają cholewkę wykonaną z syntetycznej siateczki, dokładnie takiej samej jak wszystkie wcześniejsze warianty kolorystyczne Lebron 16 low...oczywiście poza 'Atmos/Safari'. Mesh i sztywny zapiętek, na którym umieszczono dużego, niebieskiego Swoosha są w jednolitym czerwonym kolorze. Na pasku biegnącym wzdłuż "języka" możemy dostrzec jedyne akcenty nawiązujące do Zoom Lebron 3, czyli logo "LJ23" i emblemat z lwem. Upper osadzony jest na żółto-białej podeszwie środkowej, którą od niebieskiego outsol'a oddzielają poduszki Max Zoom.

Nike Lebron 16 Low 'SuperBron' mają pojawić się w sprzedaży już 24 maja. Buty będą dostępne na stronie producenta, ale obstawiamy, że znajdą się też w ofercie takich sklepów specjalistycznych jak warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza. Przyznamy się Wam bez bicia, że bardzo mocno zastanawiamy się nad zakupem tych butów. Ogólnie Nike Lebron 16 Low to bardzo przyjemna odsłona butów Lebrona Jamesa. Z chęcią poznamy Wasze zdanie na ich temat, dlatego piszcie w komentarzach, jak Wam się one podobają.


Nike LeBron 16 Low “SuperBron”
kolor: University Red/Varsity Royal
styl: CK2168-600
cena: $160