Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 16 'MPLS'

28 marzec 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 16 'MPLS'

Lebron James i jego Los Angeles Lakers wiedzą już, że nie zagrają w tegorocznej fazie playoff. Nie oznacza to jednak, że Nike Basketball zaprzestanie wypuszczać kolejne kolorystyki butów Jamesa. Amerykańska marka ma dla nas serię oficjalnych zdjęć bardzo fajnej wersji kolorystycznej modelu Lebron 16 inspirowanej starymi barwami drużyny Lakers, gdy Ci stacjonowali jeszcze w Minneapolis. Buty korzystają z tego samego motywu, co chociażby Nike Kobe 1 Protro 'MPLS', które pojawiły się w zeszłym roku. 

Cholewka, która wykonana jest z plecionego materiału Battleknit 2.0 jest w szarym kolorze. Z tyłu i na języku uzupełnia ją nubuk. Oba elementy zostały specjalnie ozdobione. Na języku znalazły się litery "LJ16", czyli inicjały Lebrona oraz oznaczenie modelu. Jest tam też wstawione logo, a języki obydwu butów tworzą numer "23". Na pięcie umieszczono "Lwie logo", które pojawiało się już na kilku innych wariantach kolorystycznych Lebronów 16. Trochę szkoda, że projektanci nie zdecydowali się na jakieś inne rozwiązanie np. litery 'MPLS'. Buty stoją na żółto-biało-błękitnej podeszwie zewnętrznej, którą od cholewki oddzielają poduszki Max Zoom i biały midsole. 
Nie będziemy ukrywali, że w tym wydaniu Nike Lebron 16 bardzo nam się podobają. Być może jest to związane z naszą sympatią do starszych modeli Kobe, które pojawiały się w podobnych odsłonach. Ciekawe, czy King James zdecyduje się na grę w tej kolorystyce swoich butów w którymś z nadchodzących meczów. Niestety zarówno on, jak i jego koledzy grają jedynie o honor, ale James obiecał, że drużyna będzie dawała z siebie wszystko. 

Premiera Nike Lebron 16 'MPLS' przewidziana jest na 19 kwietnia. Buty pojawią się na stronie producenta, ale mamy też nadzieję, że znajdą się w ofercie polskich sklepów specjalistycznych takich jak Sklep Koszykarza, czy warszawski KICKS Store


Nike LeBron 16 “MPLS”
kolor: Wolf Grey/White-University Blue
styl: CK4765-001
cena: $185