Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Black/University Red'

04 marzec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Black/University Red'

Nike Basketball podzieliło się serią oficjalnych zdjęć modelu Lebron 17 Low w kolorystyce 'Black/University Red', którą dla uproszczenia będziemy nazywali 'Bred'. Foty są swego rodzaju przypomnieniem o zbliżającym się dropie butów, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu. 

Buty mają czarną cholewkę, którą wykonana z kilku materiałów. Mudguard wygląda na pokryty perforowanym nubukiem, na którym umieszczono Swoosha z czerwonymi krawędziami. Pozostała część cholewki to syntetyczny mesh. Fajnie wyglądają wkładki, które ozdobiono inicjałami Lebrona, numerem "23" i "17". Na butach oczywiście nie brakuje autografu Lebrona i jego logo na pięcie. Upper ozdobiony jest kilkoma czerwonymi detalami. Buty stoją na czarnej podeszwie środkowej. Znajdziemy tu piankę Nike REACT z przodu i poduszkę Max Air z tyłu. Na samym dole mamy czarny, solidny outsole. 

Premiera Nike Lebron 17 Low w kolorystyce 'Bred' odbędzie się 15 marca. Buty będzie można kupić na stronie producenta. Spodziewamy się, że znajdą się one też w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepie KoszykarzaNike LeBron 17 Low
kolor: Black/University Red-Dark Grey
styl: CD5007-001
cena: $170