Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Metallic Gold'

27 marzec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 Low 'Metallic Gold'

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia modelu Nike Lebron 17 low w kolorystyce 'Metallic Gold'. Dziś mamy dla Was porcję oficjalnych fotek prosto od Nike Basketball oraz informację o nowej dacie premiery. Drop został przesunięty o ponad dwa tygodnie.  

Górna część cholewki pokryta jest czarną, syntetyczną siateczką, natomiast dół wykonany jest z białej, perforowanej skóry. Na butach umieszczono złote detale takie, jak logo i autograf Lebrona i krawędzie Swoosha. Upper osadzony jest na czarnej podeszwie środkowej z poduszką Max Air i pianką Nike REACT. Na samym dole mamy biały outsole. Nowe fotki dają nam widok na wkładki, na których umieszczono grafikę z gwiazdą. Wygląda ona jak odznaka szeryfa na dzikim zachodzie. Czyżby King James zyskał jakiś nowy pseudonim? Buty wyglądają bardzo fajnie. Nam kojarzą się z koszykarską serią Elite sprzed kilku lat, która korzystała z połączenia czerni, bieli i złotych akcentów.

Nowa data premiery omawianych Lebronów to 17 kwietnia. Mamy nadzieję, że wariant 'Matallic Gold' pojawi się w sprzedaży w polskich sklepach takich jak warszawski KICKS Store. Buty powinny być dostępne na stronie producenta.Nike LeBron 17 Low
kolor: White/Metallic Gold-Black
styl: CD5007-101
cena: $170