Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 'Mr. Swackhammer'

17 luty 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 17 'Mr. Swackhammer'

NBA All-Star Weekend za nami. Z perspektywy fana koszykówki, to było naprawdę fajne trzy dni. Na parkiecie działo się bardzo dużo. Sobotnie konkursy przyniosły wiele emocji, a niedzielny mecz był swego rodzaju wisienką na torcie. Team Lebron wygrał mecz, wygrywając z ekipą Giannisa Antetokounmpo tylko dwoma punktami. King James wystąpił w tym meczu w dwóch wersjach kolorystycznych swoich Nike Lebron 17 'Monstars'. Okazuje się, że poza tymi, o których już pisaliśmy na naszej stronie, pojawi się jeszcze jeden wariant. Będzie to kolorystyka o nazwie 'Mr. Swackhammer' odnosząca się do jednego z antagonistów pierwszej części filmu 'Space Jam'. Poniżej mamy dla Was oficjalne zdjęcia tych butów, a w ostatnim akapicie informację o ich dacie premiery. 

Buty mają cholewkę w zielonym odcieniu. Uzupełnieniem są kolorowe detale, turkusowe sznurowadła i różowa osłona z białym numerem "0". Podobnie, jak w pierwszej wersji 'Monstars' tak i tutaj górna część języka pokryta jest materiałem o ciekawej fakturze. Upper wykonany jest oczywiście z Battleknitu i osadzony jest na turkusowej podeszwie środkowej, którą wyposażono w poduszkę Max Air pod piętą i Zoom Air z przodu. Na samym dole znajdziemy transparentny outsole. Nie brakuje też specjalnych wkładek udekorowanych grafiką z napisem "Space Jam"
Całość prezentuje się bardzo dobrze. Jedyną słuszną opcją dla każdego fana Lebrona i jego butów, to zgarnięcie obydwu kolorystyk. W tym miejscu warto dodać, że w sprzedaży dostępne są też jerseye i spodenki "Tune Squad" i "Monstars" (schodzą, jak świeże bułeczki).

Nike Basketball ogłosiło, że model Nike Lebron 17 w kolorystyce 'Mr. Swackhammer' pojawi się w sprzedaży 19 lutego. Buty będzie można kupić na stronie producenta, ale powinny też zasilić ofertę warszawskiego KICKS Store. Bardzo na t liczymy. Jak podobają Wam się te lebrony ze 'Space Jam' Packu? Jak wypadają na tle pozostałych? Czekamy na Wasze komentarze. 
Nike LeBron 17 “Mr. Swackhammer”
styl: CV8075-300
cena: $225