Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 7 'All-Star'

04 luty 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 7 'All-Star'

Zapowiedzi powrotu Nike Lebron 7 w kolorystyce 'All-Star' pojawiły się w zeszłym miesiącu. Na ogłoszenie oficjalnej daty premiery i serię oficjalnych zdjęć nie musieliśmy długo czekać. Nike Basketball planuje drop tych butów już za kilka dni. Oczywiście zbiegnie się on z nadchodzącym NBA All-Star Weekend.

Buty mają niebieską cholewkę w bardzo przyjemnym, morskim odcieniu. Przez niemalże całą swoją karierę Lebron reprezentował w meczach gwiazd konferencję wschodnią, która w swoim emblemacie ma kolor niebieski. Upper uzupełniony jest po bokach syntetycznym materiałem z pierwszą generacją systemu Flywire. Mudguard to materiał odblaskowy ozdobiony wzorem. Przełamaniem koloru niebieskiego są czarne dodatki. Całość stoi na czarnej podeszwie środkowej i poduszce Max Air. Jeszcze niżej jest transparentny outsole. W zestawie z butami dostajemy dodatkową parę sznurowadeł.

Nike Lebron 7 'All-Star' pojawią się w sprzedaży już 12 lutego. Podobnie, jak kilka innych kolorystyk re-edycji siódmych Lebronów, tak i te będą dostępne na stronie producenta. Kto z Was planuje uzupełnić nimi swoją kolekcję?Nike LeBron 7 “All-Star”
kolor: Chlorine Blue/Black
styl: CU5646-400
cena: $200