Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 7 'Lakers'

04 maj 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Lebron 7 'Lakers'

Na początku roku snuliśmy domysły, że Nike Lebron 7 w kolorystyce 'Lakers' być może trafią do sprzedaży. Podobnie, jak wielu fanów Lebrona i drużyny z Los Angeles bardzo mocno trzymaliśmy za to kciuki. Dziś wiemy, że nasze modlitwy do sneakerowych bogów zostały wysłuchane. Firma z Oregonu podzieliła się serią oficjalnych zdjęć tych butów. Podała też datę premiery. Warto przypomnieć, że to wydanie Nike Lebron 7 miał na nogach sam "King James"  podczas przedsezonowego media day.

Para składa się z butów, których górne części cholewki są w dwóch różnych kolorach. Lewy but jest żółty, a prawy fioletowy. Oba kolory to oczywiście podstawowe barwy Los Angeles Lakers. Upper uzupełnia biały Swoosh i mudguard pokryty białą skórą lakierowaną. Na butach nie brakuje smaczków związanych z Lebronem; jego logotypów i autografu. Całość stoi na białej podeszwie środkowej z poduszką Max Air. Na samym dole jest żółto-fioletowa, gumowa podeszwa zewnętrzna. W zestawie z butami są dwa komplety sznurowadeł; żółte i fioletowe.

Najważniejsza informacja, to oczywiście data premiery. Nike Lebron 17 'Lakers' trafią do sprzedaży 16 maja. Buty pojawią się na stronie producenta, ale powinny też znaleźć się w ofercie Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS Store.



Nike LeBron 7 “Lakers”
kolor: Court Purple/White-Amarillo
styl: CW2300-500
cena: $200