Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike 'Pinestripe' Pack

06 sierpień 2018
Oficjalne Zdjęcia Nike 'Pinestripe' Pack

Nike przygotowało bardzo nostalgiczny pack dla wszystkich tych, którzy pamiętają złote czasy NBA. Zestaw tworzą dwa modele; Air More Uptempo Scottiego Pippena i Air Max Penny 1 Penny Hardawaya. Nazwa packu to 'Pinstripe', a całość odnosi się do prążków, jakie miały stroje Orlando Magic w latach 90. i Chicago Bulls w sezonie 1995/96 i 1996/97.  

Air More Uptempo ubrane są w standardowe barwy Byków. Mają czarną, skórzaną cholewkę z ogromnym, charakterystycznym napisem "AIR" po obydwu stronach. Są ona białe i mają czerwoną obramówkę. To właśnie na tych literach znajdziemy prążki, które tworzą małe napisy..."AIR". Od spodu buty mają białą podeszwę z czerwoną poduszką Max Air, co bardzo fajnie komponuje się z ciemną górą.
Air Max Penny reprezentują barwy Orlando Magic dlatego cholewka jest w kolorze niebieskim. Materiały, jakie tu widzimy to skóra i nylon. W tym modelu prążki tworzą napisy "1 Cent". Midosle z niebieskim, metalicznym Swooshem i outsole z poduchą Max Air pod piętą, są w białym kolorze. Oba modele mają bardzo fajnie wyglądającą wkładkę ze specjalną grafiką. 

Poniżej możecie zobaczyć serię oficjalnych zdjęć prosto od Nike. Razem z fotkami, firma z Oregonu podała też daty premier. Nike Air More Uptempo i Air Max Penny 1 'Pinstripe' pojawią się w sprzedaży tego samego dnia, a dokładnie 11 sierpnia. Co powiecie o tym packu? Entuzjaści basketowych klasyków raczej powinni być zadowoleni. Niestety nie mamy żadnego potwierdzenia, ale mamy nadzieję, że buty pojawią się w ofercie polskich sklepów takich, jak KICKS Store czy Sklep koszykarza. Na pewno będziemy bardzo uważnie obserwowali ich strony.
Nike Air More Uptempo “Pinstripe”
kolor: Black/White-University Red
styl: AV7947-001
cena: $160


Nike Air Max Penny “Pinstripe”
kolor: Game Royal/White-Black
styl: AV7948-400
cena: $160