Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike React Runner SP Mid SOE

12 październik 2018
Oficjalne Zdjęcia Nike React Runner SP Mid SOE

Pamiętacie może, jak z początkiem lipca prezentowaliśmy Wam kolejne, wysokie, mocno zabudowane wcielenie modelu React Element? Dziś wracamy do tematu, bowiem w sieci pojawiły się konkretne, oficjalne zdjęcia dwóch nadchodzących kolorystyk, tej naprawdę godnej uwagi sylwetki.

Zacznijmy jednak od samej budowy. Futurystyczny upper wykonany jest przy użyciu odpornego na uszkodzenia mechaniczne rip-stopu. Na jego wierzchu widzimy kilka wyraźnie zaznaczonych szwów, które przykryte zostały laminatem. Zabieg ten oczywiście zastosowany został z myślą o maksymalnej szczelności, a skrót 'WR' nadrukowany po wewnętrznej stronie cholewki najprawdopodobniej oznacza 'Water Resistant'. Dodatkowo na upperze znajdziemy kilka szerokich taśm będących częścią systemu sznurowania, który jak możecie zauważyć, znajduje się nie tylko nad skromnym językiem, ale i dokładnie okala nasze kostki. Elementem wieńczącym jest doskonale Wam już znana podeszwa z pianki React, zaczerpnięta z modelu React Element 87. Tak jak już wspominaliśmy, Nike zaprezentowało dwa warianty kolorystyczne. Granatowo-czarny z kontrastującymi, czerwonymi detalami mieliście okazję oglądać tutaj, natomiast biały z podeszwą koloru łososiowego widzimy pierwszy raz.

Niestety data premiery nie jest nam znana, ale biorąc pod uwagę fakt, że w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia, nie powinniśmy długo czekać na ich debiut.
Nike