Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike SB Dunk Low Pro 'ACG Terra'

30 czerwiec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike SB Dunk Low Pro 'ACG Terra'

Od tego, jak ostatni raz wspominaliśmy Wam o nadchodzącej, zupełnie nowej kolorystyce Nike SB Dunk Low Pro nawiązującej do biegowych butów przełajowych Nike Air Terra z linii ACG minął już niemal równy miesiąc. Dziś, wraz z pojawieniem się oficjalnych zdjęć tego wydania oraz co najważniejsze daty premiery postanowiliśmy wrócić do tematu.

Zacznijmy jednak od samego wyglądu butów. Niski upper niemal w 100% wykonano przy użyciu naturalnego, nieco włochatego zamszu zabarwionego na trzy kolory, czarny, fioletowy oraz czerwony, a wszystko to przełamano kontrastującą żółcią, co w całości świetnie oddaje klimat kultowej serii ACG, a w szczególności modelu Air Terra, którym jak już wiecie, Dunki są inspirowane. Aha, żeby nie było, to napompowany język otulono syntetyczną siateczką, a jego szczyt zdobi metka Nike SB z oznaczeniem modelu. Całość postawiona jest na szczycie jasnej, nakrapianej ciemną oraz srebrną farbą podeszwie wewnętrznej z czarnym spodem.

Z racji tego, że buty wychodzą spod szyldu skateboardingowej linii Nike SB, w naszym kraju powinniście je dostać w SH Store czy Minirampie. Data premiery przewidziana jest na 1 lipca.


Nike SB