Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 High OG

08 kwiecień 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 High OG

O tym, że w tym roku zobaczymy kilka różnych wydań Air Jordan 1, które powstały w kolaboracji z Nike SB wiemy już od jakiegoś czasu. Na naszej stronie mogliście natknąć się na wiele wzmianek o tych butach. Dziś chcemy się z Wami podzielić oficjalnymi fotkami, dwóch wysokich wersji Air Jordan 1, których premier odbędzie się w przyszłym miesiącu. Zerknijmy jeszcze raz na 'Court Purple', które nazywano też 'Lakers' i 'Light Bone'..które nie miały dodatkowego pseudonimu. Jak wiadomo, obie wersje pokryte są ścieralną farbą. 

Najpierw naszym zdaniem te fajniejsze. Pod fioletowo-żółtym malowaniem buty skrywają w sobie jedną z najlepszych kolorystyk, jaka kiedykolwiek pojawiła się na modelu Air Jordan 1. Jest nią klasyczny wariant 'Chicago'. Panele pomalowane na fioletowo odsłaniają czerwoną skórę natomiast farba żółta, którą widzimy na Swooshu i kołnierzu naniesiona została na czarne elementy. Pozostała część cholewki to biała skóra, którą uzupełnia nylonowy język z brandingiem "Nike SB". Całość stoi na jasnym midsoleu i czarnej podeszwie zewnętrznej.
Cholewka kolorystyki 'Light Bone' również wykonana jest ze skóry. Panele, które pokryte zostały "szarawą" farbą, są pod spodem w dziwnym, spranym odcieniu pomarańczowego, natomiast Swoosh i kołnierz, które z wierzchu są czarne, tak naprawdę mają różowe "fundamenty". Tutaj mamy czarny, nylonowy język, który tak samo, jak w 'Court Purple' został zwieńczony napisem 'Nike SB'. 
Niestety oficjalne fotki nie pokazują, czy do butów dostaniemy dodatkowe komplety sznurowadeł. Nie ma też nic na temat opakowania, ale spodziewamy się raczej klasycznego pudełka Nike SB. 

Premiera Nike SB x Air Jordan 1 High OG odbędzie się 25 maja, tyczy się to zarówno kolorystyki 'Court Purple', jak i 'Light Bone'. My już nie możemy się doczekać. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne u polskich retailerów, ale tak czy inaczej, będziemy na nie polowali. 
Nike SB x Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Court Purple/Sail-University Gold-Black
styl: CD6578-507
cena: $175
Nike SB x Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Light Bone/Crimson Tint-Hyper Pink-Black
styl: CD6578-006 cena: $175

jordan