Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy'

07 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy'

Nike SB i Jordan Brand dała nam w tym roku wiele ciekawych wspólnych projektów. To jednak jeszcze nie koniec, bo już niedługo w sprzedaży pojawią się kolejne niskie Air Jordan 1, przy których projektowaniu palce maczał Eric Koston. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć Nike SB x Air Jordan 1 Low 'Midnight Navy'

Cholewka omawianych  Air Jordan 1 low wykonana jest z połączenia granatowego zamszu i białej skóry. Po obydwu stronach możemy zobaczyć srebrnego Swoosha. Szczegółem, który bardzo rzuca się w oczy jest pomarańczowy Jumpman wyszyty na toe boxie. Jest to element, który wyróżnia to wydanie Air Jordan 1. Spotkaliśmy się z kilkoma negatywnymi opiniami na temat umieszczenia logo Jordan Brand akurat w tym miejscu. Nam ten pomysł przypadł do gustu. Bardzo ciekawie wygląda też metka na języku, na której umieszczono branding Nike SB, a po wewnętrznej stronie jest kolejna metka, tym razem z imieniem i nazwiskiem "Eric Koston". Na butach nie brakuje klasycznego "Wings Logo", które można zobaczyć z tyłu. Warto wspomnieć o wkładkach, które dla poprawy komfortu zostały wyposażone w poduszki Zoom Air umieszczone pod piętą. Buty stoją na białym midsoleu i granatowej podeszwie zewnętrznej. Niestety nie wiemy, czy producent przewiduje dodatkowe sznurowadła, ale mamy nadzieję, że w zestawie znajduje się jeszcze biały i pomarańczowy komplet. 

Cały czas z niecierpliwością czekamy na podanie dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że Nike SB x Air Jordan 1 'Midnight Navy' trafią na sklepowe półki latem, czyli już za chwilę. Mamy też nadzieję, że nie będzie większych problemów ze zdobyciem tych butów. My bardzo chcemy wprowadzić je do naszej wakacyjnej, bucianej rotacji. 


Nike SB x Air Jordan 1 Low
kolor: Midnight Navy/White-Ember Glow-Metallic Silver
styl: CJ7891-400
cena: $110


jordan