Oficjalne Zdjęcia Nike Zoom Freak 1 'Coming To America'

16 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Nike Zoom Freak 1 'Coming To America'

Kilka tygodni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia Nike Zoom Freak 1 w kolorystyce 'Coming to America'. Ten wariant kolorystyczny inspirowany jest jednym z ulubionych filmów Gisnnisa Antetokunmpo, którego tytuł w polskiej wersji to "Książę w Nowym Jorku". Buty miały pojawić się w sprzedaży na początku lipca, ale premiera została przesunięta. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć butów i kolekcji matchującej z nimi odzieży. Na samym końcu tego wpisu podamy Wam nową datę premiery.  

Cholewka tego wydania pierwszego sygnowanego modelu Giannisa, wykonana jest z syntetycznej siateczki i została udekorowana centkami, przypominającymi te z sierści drapieżnego kota. Razem ze złotymi dodatkami jest to nawiązanie do luksusowych strojów Księcia Akeema, które widać w kilku scenach. Bardzo fajnie prezentuje się wyszyty złotą nicią tytuł "Coming To America" umieszczony na języku. Warto zwrócić uwagę, że język pokryty jest włochatym materiałem. Ciemna cholewka stoi na białej podeszwie środkowej, a na samym dole mamy transparentną podeszwę zewnętrzną ze złotymi drobinkami. Na midsole'u nie brakuje dużego Swoosha, który w tej kolorystyce jest zaznaczony złotym kolorem. 
Zapowiada się bardzo dobrze, tym bardziej że to wydanie Zoom Freak 1 prawdopodobnie będzie miało specjalne opakowanie. Poza wyjątkowym pudłem buty będą w środku leżały na płatkach róż. To kolejne odniesienie do filmu, w którym rodzina królewska stąpała po takich płatkach. Lubimy takie smaczki. Mamy nadzieję, że wszystkie pary będą miały takie opakowanie, a nie tylko wydanie "F&F".

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy podzielacie nasz entuzjazm w stosunku do Nike Zoom Freak 1 w kolorystyce 'Coming To America'. My już nie możemy doczekać się premiery, która została zaplanowana na 2 sierpnia. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że buty będą dostępne, między innymi w warszawskim KICKS Store, ale tę informację będziemy jeszcze potwierdzali. 


nike