Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nike Zoom Freak 1 'Cream City'

27 marzec 2020
Oficjalne Zdjęcia Nike Zoom Freak 1 'Cream City'

Po kilku dniach od pojawienia się pierwszych fotek, Nike Basketball podzieliło się serią oficjalnych ujęć modelu Zoom Freak 1 w kolorystyce 'Cream City'. Wcześniej nazwaliśmy ją 'Light Cream', ale zaznaczyliśmy, że nawiązuje ona do tegorocznych strojów serii City Edition Milwaukee Bucks

Buty mają cholewkę w bardzo przyjemnym kremowym kolorze. Uzupełnieniem jest zielony sockliner i wewnętrzna warstwa materiału. Upper zbudowany jest z tego samego tworzywa co większość poprzednich wersji kolorystycznych. Buty stoją na jasnej, nakrapianej podeszwie środkowej z dużym, niebieskim Swooshem. Na samym dole mamy niebiesko-biały outsole. Na butach oczywiście nie mogło zabraknąć logotypów Giannisa na języku i na pięcie. W naszej ocenie jest to jedna z fajniejszych kolorystyk tego modelu.

Niestety poza zdjęciami nie mamy, żadnych informacji o premierze tych butów. Należy się jednak spodziewać, że Nike Zoom Freak 1 'Cream City' już wkrótce pojawią się na sklepowych półkach. Trzymamy kciuki, żeby buty znalazły się w ofercie warszawskiego KICKS Store.Nike Zoom Freak 1 “Cream City”
kolor: Light Cream/Pacific Blue
styl: BQ5422-200
cena: $120