Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Nowej Kolorystyki Damskich Air Jordan 1 High

15 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Nowej Kolorystyki Damskich Air Jordan 1 High

Nie pamiętamy, kiedy ostatni tak często pisaliśmy o damskich Air Jordan 1 High. Nie dalej, jak wczoraj pokazywaliśmy Wam ciekawe, pastelowe AJ1 dla pań (do sprawdzenia tutaj), a dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć kolejnej, jedynkowej propozycji dla kicksoholiczek. Projektanci marki stworzyli ciekawy wariant popularnych Air Jordan 1, ale jego nazwa nie została podana. Prawdopodobnie będzie ona korzystała z nazwy, któregoś z kolorów, który występuje na cholewce...a dzieje się tu całkiem sporo. 

Upper tego wydania AJ1 wykonany jest ze skóry. Kombinację koloru czarnego z pudrowym różem uzupełnia metaliczna zieleń, którą widzimy z tyłu i na kołnierzu ze skrzydlatym logo Air Jordan. Buty mają skórzany język, który na samej górze zdobi czarna metka z Jumpmanem i napisem "AIR". Na uwagę zasługują okrągła, woskowane sznurowadła, które dość rzadko pojawiają się w Air Jordan 1. Całość stoi na białym midsole'u i zielonej podeszwie zewnętrznej. 

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery omawianych Air Jordan 1. Możemy się jednak spodziewać, że to damskie wydanie już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach. Jesteśmy bardzo ciekawi, co sądzicie o tych butach. Dajcie nam znać w komentarzach.  


nike

Tagi: jumpman23,