Proponowany post

Epidemia Nienawiści

Kolejny smutny incydent w USA

Oficjalne Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Black'

11 styczeń 2019
Oficjalne Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Black'

Wczoraj prezentowaliśmy Wam oficjalne zdjęcia Nike Air Max 90 x OFF-WHITE w kolorystyce 'Desert Ore'. Wszyscy, którzy chociaż trochę śledzą sneakersowy świat doskonale wiedzą, że już za kilka dni, równolegle z wyżej wspomnianymi 90 do sprzedaży trafi również ich druga wersja barwna, której oficjalne zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci. 

Powielając doskonale nam już znany schemat Virgil i Nike postawili na sprawdzone, klasyczne połączenie czerni z bielą. To właśnie te dwa kolory zdominowały przeprojektowaną względem wizji Abloha cholewkę tego debiutującego na rynku w 1990 roku modelu. Jak się pewnie domyślacie, materiałowo dalej nic się nie zmieniło, a jedynym 'wysiłkiem' jaki włożył w ten projekt założyciel marki OFF-WHITE jest podmiana kolorów. Upper dalej skonstruowany jest z szeregu syntetycznych materiałów takich jak nubuk, rip-stop, nylon, guma czy pianka z dodatkiem skóry. Musimy przyznać, że czarna baza z białym Swooshem i kilkoma pomarańczowymi akcentami naprawdę nam się podoba i na bryle modelu Air Max 90 wygląda to naprawdę dobrze. Standardowo wraz z butami w zestawie znajdziecie 'trytytkę', tutaj w kolorze błękitnym. 

Tak jak w przypadku 'Desetr Ore', tak i wersji 'Black' data premiery przewidziana jest na 17 stycznia. Sugerowana cena detaliczna to 160$. Szukajcie ich tutaj.


Nike