Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Desert Ore'

10 styczeń 2019
Oficjalne Zdjęcia OFF-WHITE x Nike Air Max 90 'Desert Ore'

Coś nam się wydaje, że po dwóch nadchodzących kolorystykach Nike Air Max 90 zaprojektowanych przez Virgila Abloha, założyciela marki OFF-WHITE nie będziemy już musieli patrzeć na kolejne, przefarbowane buty z kolekcji 'The Ten'. Szczerze? Naprawdę znudziło nas już ciągłe 'odgrzewanie kotleta' i ze strony tego duetu oczekujemy czegoś więcej.

Zainteresowanych jednak informujemy, że w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia wyżej wspomnianych 90 w niespotykanej, jeżeli chodzi o tę współpracę kolorystyce 'Desert Ore', które właśnie ze względu na swoją oryginalność podobają się nam bardziej niż wersja czarno-biała. Dodatkowo możemy przyznać, że na załączonych tutaj fotach prezentują się naprawdę dobrze. Wykonany przy użyciu tych samych materiałów co w przypadku pierwowzoru upper w całości zabarwiony jest na ciekawy, zdecydowanie przykuwający uwagę piaskowy kolor. Bok zdobi kontrastujące, przyszyte zygzakowatym, uwydatnionym szwem logo Swoosh, które nieco dalej wyposażone zostało w charakterystyczną dla Virgila, prostokątną metkę. Po wewnętrznej stronie nie mogło zabraknąć nadrukowanej planszy z kilkoma informacjami, a we wnętrzu pojawia się logo OFF-WHITE. W zestawie oczywiście znajdziecie plastikową 'trytytkę', tym razem w błękitnym kolorze. 

Teraz chyba najważniejsze. Buty do sprzedaży trafią 17 stycznia. Ich sugerowana cena detaliczna to 160$. Co do dostępności, to na pewno znajdziecie je tutaj oraz w sklepach, w których pojawiały się wszystkie ostatnie premiery spod szyldu Nike x OFF-WHITE.


Off-White x Nike Air Max 90\
Kolor: Desert Ore/Desert Ore-Hyper Jade-Bright Mango
Styl: AA7293-200
Data: 17 styczeń, 2019
Cena: $160

Nike