Proponowany post

Oficjalne zdjęcia oraz data premiery adidas Yeezy Boost 700 "Bright Blue"

02 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia oraz data premiery adidas Yeezy Boost 700 "Bright Blue"

Dla wielu sneakerheadów, zaraz po adidas Yeezy Boost 350 V2 najlepszym tworem niemieckiej marki oraz Kanye Westa, jest godny reprezentant stylu Daddy Shoes, model adidas Yeezy Boost 700. Od momentu ich debiutu minęło już kilka lat, a mimo to sylwetka ta dalej wzbudza spore zainteresowanie na rynku. 

Jeżeli dalej poszukujecie wymarzonej kolorystyki tej  naprawdę godnej uwagi sylwetki, to może zainteresują Was tytułowe adidas Yeezy Boost 700 "Bright Blue", które zdecydowanie przykuwają oko. Materiałowo, czy konstrukcyjnie ani Kanye, ane adidas od początku produkcji nie zdecydowali się wprowadzenie żadnych zmian. Stąd też buty skonstruowano przy naturalnej skóry, zamszu oraz meshowej siateczki, czyli tak jak lubimy najbardziej. Całość postawiona jest na sprawdzonej, nowocześnie wyglądającej podeszwie, w której z maksymalny poziom komfortu odpowiedzialna jest pianka Boost, którą znajdziecie wewnątrz. Przejdźmy teraz do kolorystyki, bo jak wyglądają adidas Yeezy Boost 700, wie chyba każdy. Projekt jest na swój sposób nowatorski, ponieważ próżno wśród projektów Kanye szukać takiego połączenia barw ( z wyłączeniem adidas Yeezy Boost 700 'Sun' ). Upper pokryto nasyconym odcieniem niebieskiego z dodatkiem ciemnego turkusu znanego z OG'sów oraz czerni i bieli na sznurówkach. Wszystko to połączono z kontrastującą swoim pomarańczem podeszwą z ciemnymi akcentami. 

Szczegóły premiery adidas Yeezy Boost 700 "Bright Blue"

Sprzedaż butów w takich punktach jak stołeczny butik CL20 ruszyć ma 17 kwietnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 240$, czyli nieco mniej niż wcześniej.

adidas Yeezy Boost 700 “Bright Blue”
Kod SKU: GZ0541
Data premiery: 17 kwietnia, 2021
Cena: $240