Proponowany post

Oficjalne zdjęcia oraz data premiery długo wyczekiwanych Sean Wotherspoon x adidas A-ZX 8000

25 luty 2021
Oficjalne zdjęcia oraz data premiery długo wyczekiwanych Sean Wotherspoon x adidas A-ZX 8000

Mamy nadzieję, że to już ostatni raz, kiedy wspominamy o elektryzującym projekcie pomiędzy właścicielem Round Two Gallery - Seanem Wotherspoonem, a niemiecką marką adidas i nic się już w temacie ich debiutu nie zmieni. Po dobrze odebranych przez środowisko, naprawdę udanych SuperEarth z niecierpliwością wyczekujemy ich drugiego wspólnego dzieła powstałego w ramach wskrzeszonego, de facto kończącego się już projektu A-ZX, czyli części z Was już znanych Sean Wotherspoon x adidas A-ZX 8000

Raz jeszcze wracamy do ich tematu ze względu na dwie rzeczy. W sieci po miesiącach oczekiwań w końcu pojawiły się oficjalne zdjęcia tego dla wielu kontrowersyjnego projektu, oraz wreszcie poznaliśmy ich datę premiery. Już wiemy, że przed drzwiami warszawskiego sklepu Warsaw Sneaker Store, gdzie regularnie odbywają się premiery limitowanych butów z serii A-ZX, ustawić się będzie trzeba odpowiednio wcześnie przed 12 marca, bo właśnie wtedy odbędzie się drop Sean Wotherspoon x adidas A-ZX 8000. Chociaż w sieci zostały opublikowane oficjalne zdjęcia, but ten sprawia wrażenie ... niedokończonego. Wiele wzorów oraz mieszanina materiałów przejmuje dominację nad cholewką, oferując nam takie fabrykaty, jak pled, brązowe, czerwone i białawe płótno, hafty w kwiaty, luźne sznurki zwisające z boku butów - użytkownicy mogą być zmuszeni do przycięcia ich nadmiaru, aby uniknąć nadepnięcia lub rozerwania materiału. Logo „Super Earth” pojawia się na języku pokrytym kraciastym wzorem, co sugeruje, że Sean Wotherspoon x Adidas ZX 8000 zostały skonstruowane przy użyciu zrównoważonych zasobów i praktyk, podobnie jak jego Superstary. 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, buty w sprzedaży zobaczymy 12 marca. Szukajcie ich w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 140$.