Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Oraz Data Premiery Nike Dunk Low “City Market”

19 luty 2021
Oficjalne Zdjęcia Oraz Data Premiery Nike Dunk Low “City Market”

Dunkowa ekspansja trwa najlepsze, a karuzela hajpu wokół tej de facto ponadczasowej, mającej ponad 35 lat na karku kręci się w najlepsze. Nie trzeba też siedzieć w temacie, żeby zorientować się, że stan ten szybko się nie zmieni, a designerzy amerykańskiej marki z każdej możliwej strony zalewać będą nas coraz to nowszymi, tymi lepszymi i tymi gorszymi wydaniami tego modelu. Do tych pierwszych niewątpliwie należą Nike Dunk Low SP “Thank You For Caring”, które oficjalnie nosić mają nazwę “City Market”.

O samych butach wspominaliśmy już wielokrotnie, a ostatnio wczoraj - KLIK. Jak wiadomo, w świecie sneakersów wszystko dzieje się szybko i zmienia się jak w kalejdoskopie, a my po kilkunastu godzinach zmuszeni jesteśmy raz jeszcze je przywołać. Wszytko to za sprawą tego, że w sieci pojawiły się ich oficjalne zdjęcia, które jeszcze dokładniej prezentują to wydania. Nike Dunk Low “City Market” należą do tych butów, które albo się kocha, albo nienawidzi. Naszym prywatnym zdaniem, Dunki najlepiej prezentują się w wydaniu klasycznym ze skóry, lub właśnie jak najbardziej szalonym, a takie właśnie są te. Tak jak wspominaliśmy, dalej wydaje nam się, że nadchodzące Nike Dunk Low z dopiskiem SP ( Special Project ) mają jakiś bezpośredni związek z Blue Ribbon Studio, którego nazwa pojawia się na cholewce. Zasadniczo BRS jest kreatywnym obszarem sztuki i rzemiosła w HQ Nike wypełnionym wieloma sprzętami, od drukarek 3D po wycinarki laserowe, gdzie kreatywni pracownicy marki w każdej chwili mogą wyrazić siebie. Upper butów charakteryzuje szereg nadruków, wzorów i materiałów tekstylnych w wielu retro kolorach z przezroczystymi logo Swoosh po bokach, czy ukrytej kieszonki w półprzeźroczystym języku, w której ukryta jest torba na zakupy! Całości dopełnia biała podeszwa środkowa z kremowym spodem i czerwonymi wkładkami z napisem „Thank You For Caring” oraz naturalnymi sznurówkami. W naszych oczach buty prezentują się naprawdę dobrze i jesteśmy w 100% przekonani, że ich szalony wygląd zrzeszy sobie wielu fanów.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low “City Market”

Jeżeli szukasz sklepu, gdzie kupić te limitowane Nike Dunk Low “City Market”, przygotuj się na ich premierę w Warsaw Sneaker Store już 4 marca

Nike Dunk Low “City Market”
Kolor: Multi-Color/Multi-Color
Kod: DA6125-900
Data premiery: 4  marca, 2021
Cena: $110


Tagi: nike dunk low