Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Patta x Air Jordan 7 OG SP

14 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Patta x Air Jordan 7 OG SP

O tym, że holenderska Patta weszła w kolaborację z Jordan Brand, wiemy już od jakiegoś czasu. W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiły się nawet zdjęcia jednej z dwóch wersji kolorystycznych modelu Air Jordan 7, które jak się okazuje, są centralnym punktem całej kolekcji. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć butów oraz ubrań, które są uzupełnieniem. Przyznamy, że dojrzeliśmy do tego projektu i w tym momencie bardzo podoba nam się efekt współpracy obydwu marek. Warto jeszcze zaznaczyć, że w kampanię promującą został zaangażowany Neymar.

Cholewka Patta x Air Jordan 7 to  połączenie brązowego zamszu ze skórą w delikatnym, różowym, trochę pudrowym odcieniu. Do tego kilka czerwonych akcentów, które widzimy na języku z charakterystycznym dla tego modelu kanciastym wzorem. Na uwagę zasługuje pull tab, na którym umieszczono napis "Team Patta".  Niestety nie mamy widoku na wkładkę, ale obstawiamy, że i na niej znajdą się jakieś specjalne oznaczenia kolaboracji. Upper stoi na jasnym midsoleu, który udekorowano napisem "Patta", a kilka elementów pomalowano brązową farbą. Na samym dole widzimy outsole z czarnej gumy i znowu czerwone detale. Do butów dołączony jest brelok, a wszystko będzie zapakowane w specjalne pudło i papier. 
Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądała druga kolorystyka Air Jordan 7, której katalogowe kolory, to: Shimmer/Tough Red-Velvet Brown.

Premiera Patta x Air Jordan 7 odbędzie się w pierwszej kolejności w butikach Patta oraz w ich sklepie stacjonarnym. Na szczęście buty będą też dostępne w innych miejscach w późniejszym terminie, którego jeszcze nie podano. 


jordan