Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Pierwszej Kolorystyki ACRONYM x Nike Air Presto Mid

24 sierpień 2018
Oficjalne Zdjęcia Pierwszej Kolorystyki ACRONYM x Nike Air Presto Mid

Nie dalej jak kilkanaście godzin wstecz informowaliśmy Was o dacie premiery kolejnego projektu na linii ACRONYM i Nike, a jak to w świecie sneakersów bywa, już wracamy do Was z kolejną porcją informacji. Tym razem chodzi o oficjalne zdjęcia pierwszej wersji kolorystycznej, która zdecydowanie różni się od mock upów, które prezentowaliśmy Wam w tym wpisie

Co do użytych do produkcji materiałów w ogóle się nie pomyliśmy i buty faktycznie wykonane są z tego samego zestawu fabrykantów co pierwsza edycja z 2016 roku. Upper dalej skonstruowany jest z charakterystycznie perforowanej siateczki, neoprenu oraz naturalnej skóry licowej. Co do wyglądu, to kwestie funkcjonalności, takie jak błyskawiczny zamek na tyle czy wysoki kołnierz okalający kostki również pozostały bez zmian. To, co najbardziej może zawieść, a z drugiej strony cieszyć to kolorystyka, którą albo się pokocha, albo znienawidzi. Tak jak po części wspominaliśmy upper pokrywa czerwień i niebieski zestawione z bielą oraz czernią i tak faktycznie jest. O tym, że Errolson wspólnie z Nike postanowił dodać geometryczny wzór pokrywający rozbudowaną, zintegrowaną ze stabilizatorem pięty klatką, przez którą przechodzą sznurówki oraz czubek. Nową rzeczą jest brandowana, tutaj neonowa taśma przechodząca przez wierzch i to w zasadzie na tyle. 

Tak jak już część z Was pewnie wie, buty do sprzedaży trafią 8 września. Czekamy na więcej kolorystyk, które ujawnią się pewnie niebawem.


Nike