Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Prawdopodobnie Najbardziej Hype'owych AJ1 Tego Roku - Trophy Room x Air Jordan 1 High OG

29 styczeń 2021
Oficjalne Zdjęcia Prawdopodobnie Najbardziej Hype'owych AJ1 Tego Roku - Trophy Room x Air Jordan 1 High OG

Tamat Trophy Room x Air Jordan 1 High OG, elektryzujących jedynek, za które odpowiedzialny jest syn Michaela Jordana - Marcus mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie. Dziś ponownie, tuż przed samą premierą tego limitowanego do 12000 wyprodukowanych par ( patrząc na to jak wielu chętnych jest na to wydanie, to naprawdę kropla w morzu potrzeb ) musimy zrobić to jeszcze raz, a to z okazji tego, że w sieci w końcu pojawiły się ich szczegółowe, oficjalne zdjęcia.

Zacznijmy może od tego, kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Data 10 lutego nie jest bowiem przypadkowa. To właśnie tego dnia w 1985 roku Michael Jordan zaliczył swój pierwszy występ w All Star Game, na nogach mając Air Jordan 1 w kultowej kolorystyce 'Chicago', do której oczywiście odnoszą się tytułowe Trophy Room x Air Jordan 1 High OG. Wysoka cholewka butów w klimacie skonstruowana jest przy użyciu nietypowego materiału, którym jest ziarnista, lekko połyskująca skóra w kolorze czerwonym z białymi i czarnymi dodatkami. Całość postawiona jest na szczycie kremowej, vintage'owej podeszwy z półprzeźroczystym spodem, gdzie zatopiono czerwone i niebieskie gwiazdy. Unikalny vibe butów podkreślono małym, ale jakże istotnym elementem, czyli autografem gwiazdy NBA na pięcie, który jest pierwszym tego typu zastosowanym na 'masową skalę'. Oczywiście każda para będzie numerowana, a w zestawie oprócz wyjątkowo pudełka znajdziemy też worek i trzy komplety dodatkowych sznurówek. 

Szczegóły premiery Trophy Room x Air Jordan 1 High OG

Niestety, dalej nie wiemy, czy buty dostępne będą tylko i wyłącznie za pośrednictwem Trophy Room, czy możemy się ich spodziewać na apce SNKRS i u innych dostawców, takich jak WS2.

Trophy Room x Air Jordan 1 High OG
Kolor: White/Varsity Red-Sail-Black
Kod: DA2728-100
Data premiery: 10 lutego, 2021
Cena: $170


Jordan