Proponowany post

Już 8 Grudnia Zadebiutują J Balvin x Air Jordan 1 High OG - Sprawdź Gdzie Je Dostaniesz

Jedne z najbardziej szalonych AJ1 ostatnich czasów, już za moment w sprzedaży.

Oficjalne Zdjęcia Reebok Answer 5 DMX 'Black/Matallic Silver'

26 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Reebok Answer 5 DMX 'Black/Matallic Silver'

Ktoś w Reeboku wyznaje chyba zasadę "jak szaleć, to szaleć". Nie dalej, jak wczoraj pokazywaliśmy Wam zdjęcia biało-srebrnej wersji kolorystycznej piątego sygnowanego modelu w serii Allena Iversona, a  dziś mamy dla Was oficjalne zdjęcia wariantu 'Black/Metallic Silver'. Jest to oczywiście jedna z oryginalnych kolorystyk Reebok Answer 5, która pochodzi z 2002 roku.  

NA dobrą sprawę mamy tutaj czarną wersję butów, o których pisaliśmy wczoraj. Cholewka wykonana jest z czarnej, gruboziarnistej skóry, którą uzupełniają elementy pokryte skórą lakierowaną. Osłonę sznurowadeł również wykonano ze skóry (widać to dopiero na zbliżeniach) i pomalowano na srebrno. Znajdziemy na niej tłoczone logo "I3", które obecne jest też po zewnętrznej stronie cholewki i na szczycie języka, który zbudowano z meshu. Warto zwrócić uwagę, że buty mają skórzany sockliner. Fajnie, bo dodaje to trochę elegancji, ale pod względem performanceowym, nie było to najlepsze rozwiązanie. Upper osadzono na czarnej podeszwie środkowej i czarnym, solidnym outsole'u, gdzie znajdziemy autograf Iversona i napis DMX będący oznaczenie systemu amortyzacji.

Nie wiemy, kiedy dokładnie omawiane Reebok Answer 5 DMX 'Black/Matallic Silver' trafią do sprzedaży, ale obstawiamy, że stanie się to już niedługo. Trzeba bardzo pochwalić markę Reebok, że zdecydowała się na re-edycję kolejnej oryginalnej kolorystyki. Jesteśmy przekonani, że znajdzie się kilku starszych sneakerheadów, którzy będą chcieli uzupełnić tymi butami swoją kolekcję. 


reebok