Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Supreme x Air jordan 14

10 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Supreme x Air jordan 14

Marka Supreme pokazała oficjalne zdjęcia swojej wersji modelu Air Jordan 14. Na temat tej kolaboracji wspominaliśmy na naszej stronie (jeśli chcecie wrócić do tamtych postów, wystarczy, że klikniecie tutaj). Kilka tygodni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia dwóch wersji kolorystycznych, białej i czarnej, których drop odbędzie się na dniach. Nadal nie jesteśmy przekonani do tych butów, ale spodziewamy się, że zostaną sprzedane w ciągu kilku minut. 

Supreme'owe Air Jordan 14 wykonane są ze skóry. Czarna wersja ma jeszcze zamszowe/nubukowe elementy. Oba warianty zostały wzbogacone o srebrne ćwieki, które umieszczono na bocznych panelach. Okazuje się, że są one nawiązaniem do skórzanej kurtki, jaką Michael Jordan miał na sobie podczas ceremonii odsłonięcia swojego pomnika. Niby fajnie, ale dla nas to lekka przesada. Pomysłodawcy projektu mogli pójść za ciosem i zamiast Air Jordan 14 mogli wybrać Air Jordan 10, które Mike miał wtedy na nogach...
Na butach projektanci umieścili oznaczenia kolaboracji z Supreme, widzimy je na szczycie języka przy emblemacie z Jumpmanem z tyłu nad numerem "23" i na wkładkach. Do butów dołączony jest też brelok, na którym znajdziemy logotypy obydwu marek. 

Obie wersje kolorystyczne Supreme x Air Jordan 14 będzie można kupić w najbliższy czwartek, 13 czerwca przy okazji cotygodniowego dropu na stronie Supreme. Chyba że ktoś z Was wybiera się do któregoś z butików marki, bo tam też będzie można je dorwać. Kto planuje zdobyć parę?  


Tagi: jumpman23