Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Supreme x Nike Air Max Tailwind 4 + Data Premiery

01 marzec 2019
Oficjalne Zdjęcia Supreme x Nike Air Max Tailwind 4 + Data Premiery

W miniony poniedziałek odbył się pierwszy internetowy drop nowojorskiej marki Supreme. Oczywiście to dopiero początek, a wszystko, co najlepsze, czyli kolaboracyjne projekty dopiero przed nami. Możemy Wam zdradzić, że pierwszy w sezonie wiosna-lato 2019 zadebiutuje już niebawem. 

Część z Was doskonale wie, o co chodzi, a konkretnie o dwie nowe kolorystyki modelu Air Max Tailwind 4, który w tym roku zaliczyć ma swój wielki powrót. Szczerze musimy przyznać, że na pierwszych zdjęciach mocno sceptycznie byliśmy do nich nastawieni, ale im dłużej patrzymy na oficjalne zdjęcia prosto od Nike, to podobają się nam coraz bardziej. Wydaje się nam, że wszytko to dzięki materiałom użytym do produkcji. Prócz doskonale znanej nam skóry nubukowej oraz licowej cholewkę skonstruowano przy użyciu tekstylnego fabrykatu o kraciastym wzorze z jasnymi drobinami. Kolorystycznie, tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziemy  mieli dwie wersje, czarną z niebieskimi akcentami oraz biało-czerwoną, która według nas zdecydowanie wygrywa i nie nasz wybór w żadnym stopni nie wiąże się z naszymi barwami narodowymi. Po prostu, to połączenie kolorów w tym przypadku wypada zdecydowanie lepiej. Elementami łączącymi są opalizujące detale, akcenty z odblaskowej 3M'ki czy napisy Supreme tu i ówdzie. 

No i teraz najważniejsze. Nike Air Max Tailwind 4 x Supreme to pierwsza w tym sezonie kolaboracja, która w sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej nowojorskiej marki pojawi się w najbliższy czwartek tj. 7 marca. Co ciekawe, dwa dni później buty pojawią się na aplikacji SNKRS. Sugerowana cena detaliczna wynosić ma 190$.


Supreme x Nike Air Max Tailwind 4
Kolor: White/University Red-White-Geyser Grey
Styl: AT3854-100Supreme x Nike Air Max Tailwind 4
Kolor: Black/Hyper Cobalt-Black
Styl: AT3854-001

Nike