Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Szalonych Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4

02 grudzień 2020
Oficjalne Zdjęcia Szalonych Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4

Aż trudno w to uwierzyć, ale ostatni raz, kiedy wspominaliśmy Wam o kolejnym nieszablonowym projekcie Nike i Matthew M Williams'a minęło już dziesięć miesięcy - KLIK! od tamtej pory ten elektryzujący duet w sprawie premiery szokujących Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4, które zaprezentowano podczas minionego New York Fashion Week, dosłownie milczy. 

Dziś w końcu możemy się z Wami podzielić oficjalnymi zdjęciami tego spektakularnego, szokującego i kierowanego do wąskiego grona osób obuwia, którego konkretnej daty premiery dalej nie znamy. Przejdźmy do samej konstrukcji. Bazę cholewki wykonano z mocno ażurowej, oddychającej siateczki, która może na pierwszy rzut oka nie wygląda, to naprawdę zadba o odpowiednią wentylację. Na wstępną osłonę naszych stóp naniesiono serię zgrzewanej pod ciśnieniem usztywniającej folii mającej zabezpieczyć nas przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz zamontowano efektywny system wiązania z cienkimi sznurówkami. Elementem ozdobnym jest mieniący się detal od wewnętrznej strony. Jeżeli zszokowała Was góra to to, co zobaczycie piętro niżej, przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania. Całość postawiona jest na wielowarstwowej platformie z widocznym, dynamicznym systemem Zoom Air w otwartej przedniej części oraz sprężystym, zawiniętym tyłem przypominającym odskocznie gimnastyczną! Czy taki system zapewni nam maksymalny poziom komfortu podczas oddawania każdego kroku? O tym pewnie przekonamy się wkrótce. Kolejną rzeczą, której nie spotykamy w 'normalnych' butach jest geometryczny kształt wafflowej podeszwy. Skoro już skończyliśmy ze wszystkimi technicznymi sprawami, to przejdźmy do stonowanej, monochromatycznej kolorystyki, która idealnie komponuje się z szaloną bryłą butów. Upper pokryto niecodziennym odcieniem beżu wpadającego w złoto z eleganckimi, czarnymi i srebrnymi dodatkami. Miłym akcentem od Nike, jest elegancki worek dołączony do butów.

Szczegóły premiery Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4

Tak jak wspomnieliśmy, konkretna data premiery nie jest nam znana. Obstawiamy jednak, że skoro w sieci pojawiły się ich oficjalne zdjęcia, to Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4 już niebawem pojawią się w wybranych sklepach. Czy zobaczymy je w stołecznym butiku CL20? Tego jeszcze nie wiemy, ale liczymy na to, że tak. 

Matthew M Williams x Nike Zoom MMW 4
Kod: CU0676-200
Data: 2020/2021
Cena: TBA


Nike