Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Tegorocznego Retro Nike Air Max 95 OG 'Neon', Które Dostaniemy W Rozmiarówce Dla Całej Rodziny

04 grudzień 2020
Oficjalne Zdjęcia Tegorocznego Retro Nike Air Max 95 OG 'Neon', Które Dostaniemy W Rozmiarówce Dla Całej Rodziny

To już chyba ostatni raz, kiedy wspominamy Wam o tegorocznym retro kultowych Nike Air Max 95 w kolorystyce 'Neon', na które czeka niejeden fan sneakersów i streetwearu, ale nie tylko. Historię powstania Nike Air Max 95 już chyba znacie, a jeżeli dalej nie wiecie, że model ten inspirowany był anatomią ludzkiego ciała odsyłamy Was do naszego laboratorium, gdzie dowiecie się kilku ciekawostek na ich temat - KLIK.

Dziś w końcu producent pochwalił się oficjalnymi zdjęciami tego kultowych Air Maxów i co dla wielu ważne, dowiedzieliśmy się, że ten klasyk dostępny będzie w rozmiarówce dla całej rodziny. Dostaniemy je w opcji męskiej, młodzieżowej GS, dla młodszych dzieci 'Little Kids' oraz najmłodszych 'Infant' i 'Toddler', które ze względu na swoją miniaturową budową diametralnie różnią się od tych pierwszych ale dalej ma amortyzujące poduszki systemu Air Max. Kolorystycznie, czy konstrukcyjnie buty są wierną kopią oryginału z 1995 roku jedynie z wyłączeniem rozmiary niegdyś ogromnych okien w podeszwie, na których dodatkowo widniał poziom ciśnienia PSI w nich zamknięty. Kilka odcieni neutralnej szarości oraz eleganckiej czerni połączonej ze sportowym sznytem wyrazistej neonowej-zieleni nadającej im już teraz miejskiej prędkości, to pozycja obowiązkowa dla każdego fana ulicznego stylu i mody streetwear. Wykonane z syntetycznego zamszu oraz oddychającej siateczki buty pasują do wielu stylizacji z naciskiem na te uzupełnione o szeleszczący, nylonowy lub bawełniany dres i nie boją się białych skarpet podciągniętych do połowy łydki.

Szczegóły premiery Nike Air Max 95 OG 'Neon' 2020

Sprzedaż kultowych, ponadczasowych Nike Air Max 95 OG 'Neon' ruszy już 17 grudnia. Liczmy, że dostaniemy je w takich punktach jak chmielna20.pl i worldbox.pl, a samo wydanie nie będzie tak mocno limitowane. Z drugiej strony model ten obchodzi swoją 25. rocznicę powstania i ich  nakład może być ograniczony.

Nike Air Max 95 OG “Neon”
Kolor: Black/Neon Yellow-Light Graphite
Kod: CT1689-001
Data Premiery: December 17, 2020
Cena: $170


Nike