Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Trzech Nadchodzących Kolorystyk Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5

06 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Trzech Nadchodzących Kolorystyk Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5

Stosunkowo niedawno, a dokładnie 15 kwietnia mieliśmy przyjemność prezentować Wam pierwsze zdjęcia przedstawiające efekty kolejnych działań w ramach kolaboracyjnego projektu pomiędzy OFF-WHITE, a Nike. Wtedy to sam Virgil pochwalił się nowym modelem butów, który osobiście miał na nogach podczas minionego festiwalu Coachela. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj

Konkretnie chodzi o Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5, który jak się okazuje, do sprzedaży trafi nie w jednej, a co najmniej trzech wersjach kolorystycznych. Zacznijmy może od samego początku i przybliżmy Wam nieco samą sylwetkę modelu Zoom Terra Kiger. Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy to projektanci amerykańskiej marki Nike postanowili wypuścić kolejny model butów biegowych stworzonych z myślą o trudnym, bezdrożnym terenie. Na przestrzeni tych 6 lat sylwetka ta doczekała się piątej generacji, która to dla Virgila i Nike stała się bazą do wspólnego, kolaboracyjnego projektu. Najnowsza, piąta już edycja Kiger'ów po raz pierwszy światło dzienne ujrzała podczas prezentacji najnowszej kolekcji Running Trial, o czym nieco więcej dowiecie się tutaj.

Dotknięte ręką Virgila Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5 może nie diametralnie, ale sporo różnią się od oryginału. Mimo tego, że projekt 'The Ten' oficjalnie został zakończony, buty mają kilka elementów, które widzieliśmy w poprzedniej kolekcji. Język, dalej wykonany jest przy użyciu cienkiej pianki otoczonej nylonem z 'niestarannie' wykończonymi krawędziami, a na boku dalej mamy nadruk z nazwą modelu czy współpracy. O plastikowej metce również nie zapomniano. Same buty wykonane są przy użyciu włochatego zamszu oraz nylonu przykrytych podwójnym systemem sznurowania. Język przykrywają płaskie sznurówki, a na całość dodatkowo nałożono okrągłe linki w outdoor'owym stylu z odblaskową nicią z 3M. Całość postawiona jest na szczycie podeszwy z systemem amortyzacji Zoom ze spodem wyposażonym w szereg gumowych kolców. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziecie mieli trzy warianty barwne, czarny z różowymi dodatkami, biały z zielonymi akcentami oraz zielono-szary. Prócz butów, do sprzedaży trafić ma również kolekcja damskiej odzieży.

Premiera przewidziana jest na lato tego roku. Jak tylko poznamy konkrety, od razu do Was wracamy.
Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5
Kolor: Black/Metallic Silver-White-Pink Blast
Styl: CD8179-001
Data: Lato 2019
Cena: $180


Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5
Kolor: White/Metallic Silver-Sail-Safety Orange
Styl: CD8179-100
Data: Lato 2019
Cena: $180


Off-White x Nike Zoom Terra Kiger 5
Kolor: Electric Green/Metallic Silver-Sail
Styl: CD8179-300
Data: Lato 2019
Cena: $180

Nike
OFF-WHITE