Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Trzeciej Wersji Nike PG 3 'NASA'

15 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Trzeciej Wersji Nike PG 3 'NASA'

Głównym motywem wokół którego krąży trzeci sygnowany model Paula George'a jest podbój kosmosu i 'NASA'. Nike Basketball ma dla nas oficjalne zdjęcia trzeciej wersji kolorystycznej nawiązującej do Narodowej Agencji  Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Przyznamy, że jest ona równie ciekawa, co dwie poprzednie, choć musimy też podkreślić, że najbardziej podobała nam się wersja 'Apollo Missions'.  

W tej wersji PG 3 dominuje kolor srebrny oraz odcienie szarości, które widzimy zarówno na cholewce, jak  na podeszwie. Jeśli chodzi o materiały, to nie ma niespodzianek, upper wykonany jest z siateczki i syntetycznego, sztywniejszego materiału. Na butach nie brakuje logotypu 'NASA', który umieszczono na wkładkach i na pięcie lewego buta. Języki zostały udekorowane logo "PG" oraz emblematem "Apollo 11" (misji, której celem było lądowanie na Księżycu). Całość stoi na srebrnej podeszwie środkowej i szarym outsole'u z zaznaczoną na czarno-biało miejscem poduszką Zoom Air.   Do butów dołączona jest czerwona metka z napisem "Remove Before Flight"

Premiera srebrnej wersji Nike PG 3 'NASA' została zaplanowana na 20 lipca. Buty powinny pojawić się na stronie producenta. Bardzo możliwe, że będzie je można też kupić u takich retailerów, jak warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza


Nike PG 3 “NASA”
kolor: Reflect Silver/Reflect Silver
styl: CI2667-001
cena: $120