Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Wszystkich Czterech Kolorystyk Supreme x Nike SB Dunk Low

11 styczeń 2021
Oficjalne Zdjęcia Wszystkich Czterech Kolorystyk Supreme x Nike SB Dunk Low

Niewątpliwie jednym z bardziej wyczekiwanych projektów na bazie modelu Dunk Low jest ten powstały z nowojorską marką Supreme. Gdzieś w trakcie trwania kolejnego sezonu SS21 tej kultowej, streetwearowej legendy, zobaczymy aż cztery nowe kolorystyki Nike SB Dunk Low inspirowane innym kultowym wydaniem tej wysokiej sylwetki z 2003 roku, ale o tym zdecydowana część z Was doskonale wie.

Dziś po raz kolejny wracamy do tego wielokrotnie wałkowanego tematu, a to z jednego prostego, ale jakże istotnego powodu. Po tym, jak Nike SB oszczędnie dawkowało nam oficjalne zdjęcia dwóch z czterech zapowiadanych kolorystyk tej sylwetki, to dziś możemy zebrać wszystkie cztery w całość i przyjrzeć się im nieco bliżej. Materiałowo czy konstrukcyjnie każda z nich jest identyczna, co oznacza, że do produkcji użyto skóry imitującej krokodylą łuskę oraz jej gładki, we wszystkich wersjach biały odpowiednik. Każdą z nadchodzących odsłon łączą złote gwiazdy będące nawiązaniem do wersji z 2003 roku, czarne sznurówki, brandowane lacelocki, czerwone wkładki oraz brelok dołączany do zestawu. Elementami różniącymi jest oczywiście kolor mudguardu, Swoosha oraz spodu jasnej podeszwy. Dla przypomnienia wybierać będziemy pomiędzy czernią, brązem, niebieskim i neonową zielenią. 

Szczegóły premiery Supreme x Nike SB Dunk Low

Sprzedaż odbędzie się podczas jednego z dropów wiosenno-letniej kolekcji Supreme, która wystartować ma 18 lutego. Czy buty pojawią się również na aplikacji SNKRS? Tego niestety nie jesteśmy pewni.


Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: White/Metallic Gold-Barkroot Brown
Kod: DH3228-103


Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: White/Metallic Gold-Black
Kod: DH3228-102


Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: White/Metallic Gold-Mean Green
Kod: DH3228-101


Supreme x Nike SB Dunk Low
Color: White/Metallic Gold-Hyper Blue
Style Code: DH3228-100

Nike SB
Supreme