Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Wszystkich Modeli Butów Z Kolekcji Stranger Things x Nike 'Upside Down'

07 sierpień 2019
Oficjalne Zdjęcia Wszystkich Modeli Butów Z Kolekcji Stranger Things x Nike 'Upside Down'

Temat kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike, a Stranger Things ciągnie się za nami niespełna dwa miesiące. Po świetnie przyjętej, podzielonej na dwie części kolekcji odzieży oraz oczywiście obuwia 'Hawkins' i 'OG', o których słów kilka przeczytacie tutaj mamy dla Was oficjalną porcję informacji na temat finałowej części, która z przytupem zamyka to przedsięwzięcie. 

W 'Final Chapter' dostaniemy ten sam zestaw obuwia, czyli trzy kultowe sylwetki, jakimi niewątpliwie są Cortezy, Blazery oraz Air Tailwindy i prawdopodobnie, ale nie jest to jeszcze potwierdzone mały sen odzieży. Zajmijmy się jednak najważniejszym, czyli w tym przypadku sneakersami, bo tutaj serio jest  na co popatrzeć. 'Upside Down' Pack, na pierwszy rzut oka swoim wyglądem nie ma nic szczególnego do zaoferowania, a nawet śmiało możemy powiedzieć, że całość jest mdła i bezpłciowa. Wszytko może zmienić się dzięki Waszej inwencji twórczej, nożyka czy co bardziej hardkorowe zapalniczki. Tak jak w przypadku świetnych, Nike Vandal zaprojektowanych w 2003 roku przez Geoff'a McFetridge'a, które wyposażone zostały w podwójną cholewkę, którą dowolnie można było customować. Więcej na ich temat dowiecie się tutaj. Tego samego doświadczyć możecie w przypadku tytułowej paczki. Pod osłoną beżowego, tekstylnego materiału skrywa się druga warstwa, tym razem granatowego denimu. Całość inspirowana jest serialowym, nowo wybudowanym centrum handlowym 'Starcout' oraz równoległym światem, do którego próbują dostać się zawzięci Rosjanie. Prócz kolorystyki oraz funkcjonalności cholewki elementami łączącymi są brandowane metki i wkładki, białe zapiętki oraz jasne podeszwy. Buty zapakowane będą w specjalny karton, a w zestawie raz jeszcze znajdziecie set pinów. 

Premiera odbędzie się 13 sierpnia. Jeżeli chodzi o nasz kraj, nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w stołecznym butiku WS2.
Stranger Things x Nike Tailwind „Upside Down”
Kolor: Sail / Deep Deep Royal Blue
Kod: CJ6110-100
Data: 13 sierpnia 2019
Cena: 120 USDStranger Things x Nike Cortez „Upside Down”
Kolor: Sail / Deep Deep Royal Blue
Kod: CJ6107-100
Data: 13 sierpnia 2019
Cena: 120 USDStranger Things x Nike Blazer „Upside Down”
Kolor: Sail / Deep Deep Royal Blue
Kod: CJ6102-100
Data: 13 sierpnia 2019
Cena: 120 USD

Nike