Proponowany post

Ogłoszono Datę Premiery Limitowanej Kapsuły CDG x Stüssy Na 40. Rocznicę Powstania Kalifornijskiego Brandu

10 listopad 2020
Ogłoszono Datę Premiery Limitowanej Kapsuły CDG x Stüssy Na 40. Rocznicę Powstania Kalifornijskiego Brandu

Kalifornijski brand Stüssy prężnie świętuje 40. rocznicę swojego powstania. Od początku roku marka serwuje nam specjalne, często kolaboracyjne projekty, które są należytym sposobem na uczczenia tak dużego stażu na rynku. Pamiętajmy, że konkurencyjny Supreme powstał dopiero w 1994 roku, gdzie Stüssy prężnie działało już od 14 lat! 

Kolejnym specjalnym przedsięwzięciem jest wspólna kapsułą powstała we współpracy Rei Kawakubo, założycielki Comme Des Garcons oraz luksusowego domu handlowego Dover Street Market. W ramach kolekcji dostaniemy między innymi kultowe już kurtki MA-1 w charakterystycznej, oliwkowej kolorystyce z globem i brandingiem obydwu marek na plecach. Oprócz  kurtek dostaniemy też prążkowany komplet obejmujący lekką kurtkę Bing i spodnie Bech oraz T-shirty, a dopełnieniem będzie bucket hat.

Sprzedaż limitowana seria CDG x Stüssy na 40. rocznicę zostanie uruchomiona na oficjalnej stronie internetowej Stüssy, sklepach i Dover Street Market już 13 listopada. Jeżeli jednak szukasz innych produktów od kalifornijskiego brandu zajrzyj, co w swojej ofercie ma Warsaw Sneaker Store.


Stussy
CDG