Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

On Feet: adidas Yeezy Boost 700 'Inertia'

05 luty 2019
On Feet: adidas Yeezy Boost 700 'Inertia'

Zarówno Kanye Westowi, jak i niemieckiej marce adidas nie znudziło się ciągłe bombardowanie nas coraz to nowszymi propozycjami wspólnych projektów. Mimo tego, że temat modelu o oznaczeniu 500 nieco ucichł to 350 w wersji V2 czy 700 są dalej żywe. Nie dalej jak wczoraj prezentowaliśmy Wam pierwsze zdjęcia kolejnych V2, o czym dowiecie się tutaj, a dziś wracamy do Was z kolejną porcją fotografii, tym razem Yeezy Boost 700 'Inertia'.

Szczerze musimy przyznać, że od momentu, kiedy po raz pierwszy je zobaczyliśmy, nasze zdanie na ich temat nieco się zmieniło. Początkowo nie do końca byliśmy przekonani do tego zestawienia kolorystycznego, ale patrząc na to jak buty prezentują się na nogach zmieniamy zdanie. Śmiało możemy powiedzieć, że kolorystyka 'Interia' to gody konkurent dla według nas najlepszej możliwej wersji tego modelu, mianowicie 'OG'. Utrzymany w szarych, lekko wpadających w błękitny barwach upper skonstruowany jest z tego samego zestawu materiałów, co każda inna do tej pory wydana wersja. Oznacza to, że na jakość materiałów nie powinniśmy narzekać, natomiast nie oczekujmy tutaj nie wiadomo czego. Jest ok i tyle. Wracając do kolorystyki, to to, co tutaj według nas robi największą robotę i ożywia stosunkowo stonowaną bryłę to oczywiście dwa podłużne wgłębienia w podeszwie wypełnione pomarańczową farbą. Do tego dochodzi jasny outsole i gotowe. Całość prezentuje się naprawdę świetnie i może się podobać. Nam coraz bardziej, a Wam?

Jeżeli wszytko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, to buty do sprzedaży trafią w marcu tego roku. Standardowo szukajcie ich tutaj.


adidas