Proponowany post

On Feet: adidas Yeezy Powerphase 'Core Black'

14 marzec 2018
On Feet: adidas Yeezy Powerphase 'Core Black'
A tak właśnie prezentują się na nodze.

Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejna premiera spod szyldu współpracy pomiędzy niemiecką marką adidas Originals, a Kanye Westem. Mówimy, wielkimi krokami, ponieważ ich następne dzieło do sprzedaży trafi już w najbliższą sobotę 17 marca.

Mowa tutaj o zapowiadanej przez nas wielokrotnie, czarnej wersji modelu Yeezy Powerphase. Prócz przypomnienia o premierze chcielibyśmy również pokazać Wam, jak buty faktycznie prezentują się na nodze i z jakiego materiału finalnie zostały wykonane. Zdaje się, że upper wykończony został tej samej jakości naturalną skórą licową. To dobrze, ponieważ na tę w poprzedniej, szarej kolorystyce naprawdę nie mieliśmy co narzekać, i proszę nam uwierzyć, kilka par przewinęło się nam przez ręce. Tutaj nie do końca pewni jesteśmy jednak odcieniu czerni. W niektórych przypadkach jest naprawdę intensywny, a niektórych wpada nieco w grafit. Niemniej jednak uważamy, że buty zasługują na waszą uwagę, a może nawet i na kupno? W komentarzu możesz podzielić się z nami swoją opinią.

Tak jak wspominaliśmy, data premiery przewidziana jest na 17 marca. Tak jak w przypadku poprzednich dropów buty dostaniecie między innymi tutaj.

adidas

Tagi: -